Nábor

Staň se součástí našeho týmu!

Pokud jsi studentem/studentkou Technické univerzity v Liberci a zajímá tě tento projekt, tak neváhej a dej nám vědět. Nejdříve tě poprosíme o vyplnění přihláškového formuláře, následně tě budeme kontaktovat. Pokud bys měl/a jakýkoliv dotaz, ozvi se nám na našem FB facebook.com/sftul/ nebo se za námi stav do dílny v budově E v areálu TUL.

PŘIHLÁŠKOVÝ FORMULÁŘ

To opravdu stavíte závodní auto?

Ano, stavíme dokonce každý rok nové. Tým FS TUL Racing je součástí projektu Formula Student (Formula SAE), kdy je cílem navrhnout a vyrobit závodní vůz, se kterým se pak tým prezentuje na závodech zejména v Evropě.

Bohužel nejsem strojař, mechatronik ani programátor...

Návrh a konstrukce vozu je pouze část celého tohohle kolotoče. Dále se někdo musí starat o ekonomickou část projektu (tvorba rozpočtu, obchodní jednání, komunikace se sponzory, cost report, business event,...), marketing a prezentaci, organizaci výjezdů týmu, fotky/video, copywriting, a další. Proto neklademe žádné omezení na studovaný obor.  

Moc toho neumím, nevím čím bych přispěl/a do projektu.

To vůbec nevadí, většinu věcí se stejně naučíš až u nás. Za ty roky jsme vybudovali know-how, které ti rádi předáme! Máme však jedinou podmínku, musíš chtít se učit a mít chuť dělat věci navíc. 

Co z toho budu mít?

Garantujeme ti, že takové zkušenosti, jako u nás, nikde jinde nezískáš. Máš možnost si vyzkoušet týmovou práci, získat kontakty napřič firmami, vyjet s námi na závody, poznat fajn lidi, co chtějí dělat něco navíc, zlepšit komunikaci v angličtině, zlepšit prezentační dovednosti a mnoho dalšího. Mimo to si u nás můžeš napsat projekt, absolvovat odbornou praxi či zpracovat bakalářskou/diplomovou práci.

Kdy se mi ozvete?

Po vyplnění dotazníku tě přibližně druhý týden v říjnu pozveme na náborovou akci, kde ti představíme tým trochu podrobněji a pobavíme se o možnostech zapojení se do týmu.