Tým

FS TUL Racing je tým mezinárodní soutěže Formula Student z Technické Univerzity v Liberci. V současné době se náš tým skládá asi z 25 členů. Většina studuje bakalářské nebo magisterské studium nejen Fakulty strojní, ale i Fakulty mechatroniky, elektrotechnické a ekonomické. Každý, kdo je studentem TUL, má možnost se přidat do týmu a podílet se tak na tvorbě naší formule. Díky tomuto projektu student získává nové vědomosti a zkušenosti, nejen z oblasti konstrukce a stavby formule, ale i z testování a ze závodů.

Vedení

Marketing

Motor a hnací ústrojí

Rám a kapotáž

Elektronika

Podvozek a řízení

Vedení


Bc. Filip Veselka
Kapitán týmu

725 054 226
filip.veselka@tul.cz



Marketing


Petr Hocek
Vedoucí skupiny


petr.hocek@tul.cz



Radek Franc


radek.franc@tul.cz



Motor a hnací ústrojí


Martin Váňa
Vedoucí skupiny


martin.vana@tul.cz



Dominika Čadková


dominika.cadkova@tul.cz



Martin Severýn


martin.severyn@tul.cz



Rám a kapotáž


Tomáš Jarkovský
Vedoucí skupiny


tomas.jarkovsky@tul.cz



Bc. Jan Bayer


jan.bayer@tul.cz



Milan Pekárek


milan.pekarek@tul.cz



Vojtěch Svoboda


vojtech.svoboda@tul.cz



Elektronika


Bc. Michal Hudec
Vedoucí skupiny


michal.hudec@tul.cz



Martin Kadlec


martin.kadlec@tul.cz



Podvozek a řízení


Michal Machotka
Vedoucí skupiny


michal.machotka@tul.cz



Vašek Stránský


vasek.stransky@tul.cz



Matěj Hadaščok


matej.hadascok@tul.cz



Adolf Živný


adolf.zivny@tul.cz