Novinky z Facebooku

Dne 07.10.2019 12:41:15


Slyšel/a jsi už o tom, že se na TUL staví každý rok nová formule? Že se v tomto projektu naučíš, co nikde jinde? Že se může zúčastnit kdokoliv, kdo má chuť naučit se něco nového? Tým FS TUL Racing aktuálně pořádá nábor do svých řad! Hledáme studenty/ky všech fakult a zaměření. Neboj, nepotřebuješ být raketový/a inženýr/ka, stačí pouze chuť do práce, zbytek tě naučíme. Vyplň nám prosím přihláškový formulář a my tě následně pozveme na náborovou akci, kde si popíšeme detailně celou funkci projektu Formula Student a týmu FS TUL Racing. Přihláškový formulář: http://bit.ly/fstulracing Náborové akce vždy od 18h v budově F1, první patro kat.technologie. Úterý 8.10. Středa 9.10. Čtvrtek 17.10. Pokud máš nějaký dotaz, kontaktuj nás prosím na našem FB https://www.facebook.com/sftul/. Pro další info pak https://www.fstulracing.cz/nabor.

Zobrazit příspěvek

Dne 08.09.2019 13:57:28


Přijďte se podívat na akci Jablonecká neděle 2019, kde máme na stánku našeho partnera ZF Group Jablonec n. Nisou vystaven náš aktuální vůz postavený v akademickém roce 2018/2019!

Zobrazit příspěvek

Dne 19.08.2019 20:45:01


Naše závodní sezóna již skončila a s ní i FS Czech 2019. Na mosteckém polygonu jsme od 14.8. do 17.8. soupeřili s týmy z celého světa. Technickými přejímkami jsme prošli už ve středu a to na výbornou. Ve čtvrtek se konaly veškeré statické disciplíny, ve kterých jsme skončili následovně: Engineering design 30. místo Business Plan Presentation 29. místo Cost & Manufacturing 8. místo V pátek začaly dynamické disciplíny, které vyvrcholily vytrvalostním závodem v sobotu. Náš monopost Anička obstála na výbornou v disciplíně zvané Skid Pad, kde jsme obsadili nádherné 3. místo. Bohužel, jak to již v motorsportu bývá, tak v královské disciplíně zvané Endurance, jsme nebyli schopni předvést své kvality a závod jsme v 18. kole nedokončili. Nicméně v disciplíně Acceleration jsme získali 14. místo a v autocrossu 16. místo. Mockrát děkujeme našim partnerům, sponzorům a v neposlední řadě také Fakulta strojní - TUL za jejich podporu.

Zobrazit příspěvek

Dne 02.08.2019 14:16:39


Naše první závody, které se odehrály v italském Varano De´ Melegari, jsou oficiálně u konce a je tedy na čase se podělit o naše výsledky. Závody byly náročné, a proto se mnohé týmy buď neúčástnily, nebo nedokončily mnohé disciplíny, což bohužel neminulo ani náš tým a projevilo se to zejména v disciplínách Acceleration a Skidpad. Co nám ale udělalo ohromnou radost, bylo dokončení nejnáročnější disciplíny Endurance & Efficiency, kde jsme se umístili na krásném 11. místě. Děkujeme moc za Vaši podporu a už se nemůžeme dočkat, až s Aničkou za necelé dva týdný budeme na závodech FS Czech v Mostě. ***Součástí loga je prvek, který představuje Horský hotel a televizní vysílač Ještěd u Liberce. Autorská práva na tuto symboliku náleží panu Ing. Ivanu Hubáčkovi***

Zobrazit příspěvek